DIY · Ślub

Rustykalne zawieszki na alkohol – DIY

Wychodzisz za mąż i koszty Waszego wesela przyprawiają Cie o dreszcze? Stres z tym zwiazany zwala Cie z nóg? Nie potrafimy zagwarantować, że w dobrym zdrowiu dotrzesz do ołtarza, ale potrafimy sprawić że Twój portfel się odpręży! Nie trać głowy jak Twoja teściowa ukochanego syna!  Zyskaj własnoręcznie wykonane zawieszki i zbieraj pochwały w Waszym WIELKIM DNIU! Pomoże Ci w tym Pati, na której weselu właśnie takich możesz sie spodziewać. Miłej zabawy z zawsze modnym i kreatywnym WESELNYM (i nie tylko) DIY!

 

 1. Do wykonania zawieszek potrzebujesz:
  * papieru EKO który możecie kupić tutaj w cenie 4,00 zł/20 kartek,
  * serwetek papierowych, które można kupić na allegro np. tutaj  za 2,50zł/100 szt. Najlepsze będą takie ze średnicą 12 cm.
  * sznurka – do kupienia w  pasmanterii lub sklepach ogrodniczych,                                           * dziurkacza,                                           * nożyczek,                                             * oraz  kleju
 2. Najpierw trzeba stworzyć własne lub wydrukować gotowe nadruki winietek.
  Możecie je pobrać z załącznika znajdującego się na dole naszej stronki.
  Dodaj inne napisy, Wasze imiona i datę ślubu.  Zawieszki można wykorzystać również dając komuś w prezencie np. domowe wino. Napiszemy wtedy „Home-made by …. ” lub  „Made with love” Możecie dodać imię i datę urodzin osoby, która dostanie od Ciebie winko w którego skład wchodzi  „99% zabawy 500 ml szczęścia”.  

3. Wytnij najdokładniej jak potrafisz krążki wzdłuż jaśniejszej linii.

4. Zanim nakleisz krążek na serwetkę zrób w nim na środku u góry dziurkę za pomocą dziurkacza. Naklej i wytnij nożyczkami lub nożykiem dziurkę w serwetce.

5. Utnij sznurek o długości około 15 cm. zawiąż go tak jak widać na zdjęciu i przewlecz przez dziurkę.

6. Nasza zawieszka jest już prawie gotowa. Trzeba jeszcze przeciągnąć sznurek przez pętelkę i delikatnie zacisnąć.

Koszt wykonania jednej zawieszki to parę gorszy i trochę wolnego czasu 🙂 Można oczywiście zmienić kolorystykę, grafikę, czcionkę. Zamiast sznurka dodać wstążkę a zawieszki nabiorą innego charakteru i będzie można je użyć również w dekoracjach w stylu glamour.


 

Gotowe zawieszki do pobrania w PDF (gotowe do wydruku)   1 2 3   lub .doc do edycji : 1 2 3

Czcionki do pobrania: AlgerianJuice ITC

I jak Wam sie poboba? Kto już ma zawieszkę to 1! 2! 3! Do dna! 😀

 

 

3 thoughts on “Rustykalne zawieszki na alkohol – DIY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *