DIY · imprezy

Jak pożegnać koleżankę w pracy ?

Praca na etat ma wiele zalet. Jakiś ZUS, jakieś składki, ubezpieczenia grupowe, płacą na czas i ewentualne pożyczki w firmie jeśli masz takie szczęście 🙂 Atmosfera w teamie sprawia, że nawet najgorszy, najbardziej pochmurny i niesprzyjający pracy dzień może być super. Ktoś rzuci żartem, ktoś powie coś miłego i w ten sposób budujemy więź z ludźmi z którymi spędzamy 8h dziennie. Co jednak jeśli nasza koleżanka lub kolega z pracy zdecyduje się zmienić pracę?

Konieczne jest wspólne wyjście do knajpy na dobre jedzenie i piwko jak również prezent w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas i kawał dobrej roboty. Możecie też kupić Piccolo lub bezalkoholowe trunki i zrobić szybką imprezę w biurze pod nieobecność szefa ( ;p ). Oto kilka podszewkowych propozycji na prezent dla osoby zmieniające pracę.

● Kubek termiczny 

Empik 

Dawanda

Sloshe

Planner dnia lub notatnik

crazyshop

Empik

● Pojemnik na jogurt lub Lunchbox

sfmeble

magiapolnocy.pl

twojlunchbox.pl

● Spersonalizowany tort


● Wspólne zdjęcie w ramce

emako.pl

● Spersonalizowane świadectwo pracy – to akurat robiłam dla koleżanki specjalizującej się w pączkach i wszelkiego rodzaju słodyczach (pozdrawiam Aga  :* !)

Najlepiej znacie swoje kumpele, więc przeróbcie świadectwo tak aby pasowało do ich zainteresowań, nawyków lub stanowiska pracy.

świadectwo pracy w pdf

 

Pamiętajcie, że zwykle najlepiej sprawdzają się prezenty w które włożyliśmy chodź odrobione pracy i kreatywności. Spersonalizujcie prezent, a będziecie miały gwarancje, że będzie super pamiątką dla waszej kumpeli z biura!

Żegnałyście kiedyś koleżankę? co dla niej przygotowałyście?

 

One thought on “Jak pożegnać koleżankę w pracy ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *