imprezy · Realcja

Halloween w Heide Parku – co, gdzie i za ile?

Cześć ! W poprzednim wpisie przedstawiłyśmy wam prosty sposób na zrobienie w domu halloweenowej ścianki do zdjęć. Tym razem podsuwam pomysł na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru nieco inaczej. Znudzona przebieranymi domówkami i imprezami w zatłoczonych klubach postanowiłam w tym roku nieco zaszaleć. Razem z mężem, bratem i Anią z bloga www.annadybtan.pl pojechaliśmy do Heide Parku… Continue reading Halloween w Heide Parku – co, gdzie i za ile?

DIY · imprezy

Ścianka do zdjęć na Halloween – DIY

Halloween czyli noc duchów to zyskujące na popularności święto, które na zachodniej fali przywędrowało do nas ze Stanów. W dzisiejszym artykule opowiemy Wam dlaczego warto obchodzić Halloween 😉 31 października to czas zabawy w najlepsze dla dzieciaków, które wieczorną porą biegają w sąsiedztwie i zbierają słodycze. Dzieci mają frajdę, z resztą dorośli podobnie, a przykładu nie… Continue reading Ścianka do zdjęć na Halloween – DIY

DIY · imprezy

Jak pożegnać koleżankę w pracy ?

Praca na etat ma wiele zalet. Jakiś ZUS, jakieś składki, ubezpieczenia grupowe, płacą na czas i ewentualne pożyczki w firmie jeśli masz takie szczęście 🙂 Atmosfera w teamie sprawia, że nawet najgorszy, najbardziej pochmurny i niesprzyjający pracy dzień może być super. Ktoś rzuci żartem, ktoś powie coś miłego i w ten sposób budujemy więź z… Continue reading Jak pożegnać koleżankę w pracy ?

DIY · imprezy · Realcja

Od przyjaciółek dla przyjaciółki, czyli organizujemy BABY SHOWER !

Baby shower choć jeszcze niedawno nikomu bliżej nieznany wdarł się jak huragan do naszych kobiecych serc. BS jest to bowiem imprezą organizowana dla szczęściary, która pod sercem nosi nowe życie. Moda na imprezę dla mamy i dziecka przywędrowała ze Stanów i jak niemal wszystko co stamtąd pochodzi zawładnęła Polską 🙂 W dzisiejszym poście mamy dla… Continue reading Od przyjaciółek dla przyjaciółki, czyli organizujemy BABY SHOWER !

imprezy

Babska impreza

Nasz pierwszy post dedykowany był facetom, tym razem na warsztat bierzemy babskie party! Nasi faceci są dla nas najważniejsi, ale czasem warto wyrwać się z ich silnych ramion i zaszaleć z przyjaciółmi. Przyjaciółka jest naszym powiernikiem, człowiekiem, który zawsze wysłucha naszych skarg i zażaleń, który cieszy się z naszych sukcesów. Warto wiec będąc w związku… Continue reading Babska impreza

DIY · imprezy

Walentynki – odbijane!

Walentynki nie muszą ociekać tandetnymi dekoracjami i komercją wciskaną nam przez dyskonty już od połowy stycznia. Zastanówmy się więc co zrobić, żeby uniknąć „przereklamowanych romantycznych kolacji” i zachwycić swojego faceta. Czego więc on się nie spodziewa? Hmm.. Trudno na to pytanie udzielić odpowiedzi, więc zadajmy pytanie inaczej; czego się spodziewa?! Nie można ukryć, że dla… Continue reading Walentynki – odbijane!