Babska impreza

Nasz pierwszy post dedykowany był facetom, tym razem na warsztat bierzemy babskie party! Nasi faceci są dla nas najważniejsi, ale czasem warto wyrwać się z ich silnych ramion i zaszaleć z przyjaciółmi.

Przyjaciółka jest naszym powiernikiem, człowiekiem, który zawsze wysłucha naszych skarg i zażaleń, który cieszy się z naszych sukcesów. Warto wiec będąc w związku zachować silną relację z najlepsza kumpelą. Tym razem mamy dla Was prosty przepis na udaną IMPREZĘ Z BFE. Czytaj więcej o Babska impreza

Walentynki – odbijane!

Walentynki nie muszą ociekać tandetnymi dekoracjami i komercją wciskaną nam przez dyskonty już od połowy stycznia. Zastanówmy się więc co zrobić, żeby uniknąć „przereklamowanych romantycznych kolacji” i zachwycić swojego faceta.

Czego więc on się nie spodziewa? Hmm.. Trudno na to pytanie udzielić odpowiedzi, więc zadajmy pytanie inaczej; czego się spodziewa?!

Nie można ukryć, że dla części facetów walentynki to czas, kiedy MUSZĄ SPEŁNIĆ OCZEKIWANIA swoich kobiet. Nie wiem, czy jest to dla nich wyczyn, czy też przychodzi im to gładko, ale zapewne co roku schemat jest ten sam. „Zaprosiłem ją na kolację przy świecach, spłukałem się do cna, ale jest zadowolona”. Skoro więc jest zadowolona to w tym roku też tak zrobię. W ten sposób zamyka się błędne koło złożone z czerwonych świec, afrodyzjaków i niebagatelnych kwot.

Wszyscy dobrze wiemy, że kochać trzeba na co dzień i nie tylko od święta, skoro jednak to święto jest takie ważne pozwólmy mu chociaż raz odróżnić się od wszystkich poprzednich i wszystkich następnych. ŁAMIEMY SCHEMATY! Czytaj więcej o Walentynki – odbijane!