imprezy · Realcja

Halloween w Heide Parku – co, gdzie i za ile?

Cześć ! W poprzednim wpisie przedstawiłyśmy wam prosty sposób na zrobienie w domu halloweenowej ścianki do zdjęć. Tym razem podsuwam pomysł na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru nieco inaczej. Znudzona przebieranymi domówkami i imprezami w zatłoczonych klubach postanowiłam w tym roku nieco zaszaleć. Razem z mężem, bratem i Anią z bloga www.annadybtan.pl pojechaliśmy do Heide Parku… Continue reading Halloween w Heide Parku – co, gdzie i za ile?

DIY · imprezy · Realcja

Od przyjaciółek dla przyjaciółki, czyli organizujemy BABY SHOWER !

Baby shower choć jeszcze niedawno nikomu bliżej nieznany wdarł się jak huragan do naszych kobiecych serc. BS jest to bowiem imprezą organizowana dla szczęściary, która pod sercem nosi nowe życie. Moda na imprezę dla mamy i dziecka przywędrowała ze Stanów i jak niemal wszystko co stamtąd pochodzi zawładnęła Polską 🙂 W dzisiejszym poście mamy dla… Continue reading Od przyjaciółek dla przyjaciółki, czyli organizujemy BABY SHOWER !

Realcja

Impreza od podszewki jeszcze bardziej od podszewki, czyli kilka słów o nas!

Cześć kochani! Impreza od podszewki to lifestylowy modny blog, który zdążyliście już poznać od podszewki 🙂 z okazji naszych pierwszych 100 lajków postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić się Wam grzecznie. Jeśli masz czas i chęć dowiedzieć się która z nas jest ogarnięta a która zakłada dwie różne skarpetki podążaj do następnego akapitu 🙂 Nasze… Continue reading Impreza od podszewki jeszcze bardziej od podszewki, czyli kilka słów o nas!